Pühapäev, 9. aprill 2017

Healthy Ageing Tour 2.2

5-9 aprillil toimus Hollandis UCI tuur, kus mul oli au osaleda ja lõpetada. 5 päeva ja 6 etappi. Lõpetasin tuuri kokkuvõttes 63. kohaga, millega peaksin rahule jääma, arvestades kui raske mul esimesed kolm päeva olla oli. Enne tuuri tegin kolm võistlust peaaegu jutti ja ei olnud taastunud piisavalt.  Ja kindlasti mängis ka suurt osa see, et mul puudus eraldistardivarustus. Aga alati võiks ju paremini.

Üldiselt oli sile, lage ja palju tugevat küljetuult ning muidugi maalima paremad tiimid ja sõitjad. See oli minu kõige pikim ja raskeim tuur, mille olen lõpetanud. Võitlus väsimusega, mis algas juba esimesest päevast oli vahel lausa piin. Võtsin päev korraga ja ainuke eesmärk oli lõpetada. 

Kõik tulemused leiab siit:
http://www.cyclingnews.com/races/healthy-ageing-tour-2017/

Palju, palju tänu läheb minu Jos Feron Lady Force tiimile, kes tegi väga head tööd ja tänu kellele ma sellisel tuuril üldse osaleda sain.


    

Järgmine start on Omloop van Borsele 1.1 Hollandis. 

Kirjutan ka enne tuuri võistluste tulemused siia ära :D

29. märts Pajot Hills Classic DNF. Halb positsiooni valik ja jäin sõidu teises pooles munakivi lõikudel eest maha ja viimasele 25 kmi ringile minu punti kahjuks ei lastud.
1. aprill  Volta Limburg Classic 43. koht. Natuke mägisem sõit oli. Lõpetasin peapundis. 
3. aprill  GP Dottignies 101. koht. Lõpetasin peapundis. Täitsa sile ja kurviline. Hästi palju kukkumisi. Osalesin ka ühes.
2 kommentaari:

Harri ütles ...

Väga tubli, kas nüüd võiks natuke puhata? Aprillis on siiani olnud 2 mitte võistluspäeva.

Liisa ütles ...

Aitäh! Nüüd saan mõne aja puhata. :D Kulub ära. Järgmine võistlus 22. aprillil.