Pühapäev, 7. mai 2017

Trofee Maarten Wynants UCI 1.1


Kohe alguses ütlen, et algselt polnud see sõit minule plaaneeritud ja mulle taheti natuke puhkust anda, aga kuna sõitjaid nappis siis paluti startida. Mul polnud midagi selle vastu.
Võidusõit toimus Belgias ja pidi olema 120 kmi ja 12x10km. Minu Garmin vaidles sellele vastu ja näitas vähem. Rada oli sile ja kurviline. Väga tugevat tuult ei tundud. Stardis oli 113 sõitjat. Sõidu lõpetas 78 neist ja oli pundifinish. Lõpetasin peapundis ja kohaks sain kirja 48. Samuti kõik minu ülejäänud neli klubikaaslast, kes startisid, lõpetasid ilusti pundis.

Tulemused: http://www.uitslagen.kbwb-rlvb.com/index_bestanden/pdf2017/05-07TROMAARTENWIJNANTSUITSLAG.pdf

Üldiselt polnud sõit hullumeelselt raske. Proovisin terve sõidu eespool olla ja mitte passida tagapool nagu mul kombeks on. Enam-vähem edeneb see asi. Mõned korrad vajusin sinna taha ja keskele aga üldiselt jäin rahule. Lõpp läks ka natuke lappesse aga mis seal ikka. Järgmine kord proovin uuesti.2 kommentaari:

Harri ütles ...

Kui vaatasin võitjat ja vahet, siis tulemus on väga hea. Eriti arvestades, et sõit ei olnud Sulle. Õnnitlused! Kes on pildil ainuke, kes naeratab nii, et hambad ei paista?

Liisa ütles ...

Aitäh! Ikka mina :D