Teisipäev, 24. juuli 2018

BeNe LadiesTour 2.1


Mul on hea meel, et sain ikka tuuri sõita. See laks, mis mu põlv sai ei olnud naljaasi. Tuuriks valmistusin ainult põlve ravides. Ma ei olnud kindel, et see vastu peab. Ikkagi 4 päeva võidusõitu.  
Tuur koosnes proloogist pluss 4 etapist. Eesmärk oli tuur lõpuni sõita ja saada hoogu juurde EMiks. Sellega ma kahjuks ei arvestanud, et tulen sealt veel vigasemana tagasi kui läksin. 
Proloog oli kuidas oli. 4 kmi ja hästi kiire rada. Tuli lihtsalt ära teha. Järgmine päev oli 135 kmi munakivi lõikudega grupisõit. Eeldasin, et sõit tuleb raske ja lõpuni tulevad väiksemad pundid aga oli hoopis vastupidi. Finishisse sõitis üle 100 näoline närviline peapunt. Hullumeelne. Stardis oli 161 naist. Ja kõik said peaaegu järgmisele etapile edasi.
Järgmine päev oli 2 etappi. Hommikul 100 kmi munakivi lõikudega ja õhtul 10 kmi TT. Hommikuse sõidu kohta pole lihtsalt sõnu. Nii närviline ja peale esimest ringi toimus ülisuur kukkumine. Ise sain ka külje maha. Õnneks ei midagi hullu. Tuhara sain haigeks ja paar kriimu. Ratas oli enamvähem korras. Esijooks oli lahti ja lenks viltu. Kõik parandatavad asjad. Sain edasi sõidetud. Olin ilusti eespundis kuni 2 kmi enne lõppu suudeti täpselt minu ees jälle kukkuda ja päästa ennast polnud järjekordselt võimalust. Sain oma haigele põlvele uue kolaka, õla haigeks ja käe katki. Ratas imekombel suudab alati terveks jääda. Sain peapundiga sama aja kuna kukkumine oli ainult 2 kmi enne lõppu. Kohaks 67. Täiesti läbiklobituna oli veel TT jäänud. Ma pole kunagi nii halvasti tundud ennast kui sellel eraldil. Pingutamisest ei tulnud midagi välja. 
Öösel magada hästi ei saanud. Viimane etapp oli veel jäänud. 112 kmi 9 ringi kurvilisel rajal. Ebameeldiv rada oma koledate kohtadega. Tempo ei olnud väga tugev ja jällegi oli sõit ülinärviline. Hirm oli nahas kuna no ei tahtnud kukkuda jälle. Kukkumisi oli aga õnneks seekord sain terve nahaga peapundis üle joone veereda. Üldkohaks sain tuuril 61. 161st. Nüüd proovin välja puhata ja äkki varsti tunnen ennast inimesena jälle. 

Kommentaare ei ole: