Neljapäev, 4. juuli 2019

Eesti Meister Grupisõidus.

Eesti Meistri tiitel grupisõidus ei tulnud kergelt. Kuigi sõit oli lühike, üle 70 kilomeetri ainult, siis ikkagi viimased 20 kilomeetrit oli raja poolest väga raske. Suure ringi lõpus olid Viljandi kuulsad tõusud sees: Kõrgemägi, Pikk tänava munakivi tõus ja siis viimasena n-ö rolleri tõus. Peale suurt ringi oli sõita veel 13 kilomeetrine linnaring, mille lõpus olid samad tõusud.
Eesmärk oli muidugi võita ja kuna rada oli raske siis oleksin pidanud olema päris enesekindel aga ma ei olnud. Ma otseselt ei kartnud konkurente vaid kartsin iseennast, et ma ei jõua sõita. Praegu sellele mõeldes tundub see täiesti totter mõtteviis. Sest polnud reaalselt põhjust miks ma poleks pidanud jõudma. 
Stardis oli 20 sõitjat. Väike punt. Kõik tähtsad nimed olid kohal. Kindlasti andis ka vürtsi sõidule eelmise aasta parima naisratturi Greete Steinburgi osalemine, kellele paljude poolt võitu ennustati. 
Minu sõidu taktika oli enne Viljandisse jõudmist hoida külma pead, minna kaasa kui keegi läheb ning teha tööd aga ka mitte üleliia väsitada end sellega. Tõsiselt oli plaan rünnata suhteliselt sõidu lõpus peale Kõrgemäe tõusu. Ma ei tea miks aga see tundus õige koht. Plaan aga muutus kui juba suure ringi lõpus samas kohas, peale Kõrgemäe tõusu, vahe teistega sisse tuli ja olin üksi ees. Ega midagi jalgadele valu! Finishijoont ületades, väike ring oli veel sõita ja vahe teistega oli maksimaalselt 30 sekundit, käis küll peast läbi, et no kurat läheb raskeks. 13 kilomeetrit oli minna. Tõusud olid alles lõpus ja enne neid oli rada sile ja lageda lõiguga. Tuul oli ka päris tugev. Neljane punt jälitas mind, kus oli Janelle, Mae, Greete ja Kätlin. Vahe küll vähenes sellel siledal aga oma peas mõtlesin, et kui tõusudele saan kasvõi väikse vahega siis on üsna tõenäoline, et saan üksi lõpuni. Jõudsin vahega tõusudeni ja päris valus oli neid sõita ilma, et oleks saanud enne natukenegi hinge tõmmata. Aga kestsin lõpuni ära ja tunne esimesena üle joone tulla oli ikka ülihea. 
Edasine hooaeg kulgeb enamasti jälle välismaal klubi juures. 11-14 juuli toimub UCI 2.2 tuur Tsehhis ja siis peale seda ootab mind ees Belgia. 
1 kommentaar:

NoveltyDMVExperts ütles ...

We are a PASSPORT Express Service , DRIVING LICENSE, ID CARD, VISA, BIRTH Certificates, Erasing Criminal Record,
We are a team of professionals with many years of experience in producing passports
And other identity documents, best producers as false documents. With
More than 10 million documents circulating around the world.
We only offer originals of great qualities of passports, licensed
Drivers, Identity Cards, Stamps, Birth Certificates, False International Diplomas
And other products for a number of countries including: USA, Australia, Belgium, Brazil, Norway
Canada, Italy, Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa, Spain, United Kingdom. For further information and to place an order, simply .
fake bank statements , Fake Bank Statement ,fake bank account ,fake bank account balance , how to get a bank statement wells fargo, what is a bank statement , account summary , income summary account
Real ID south carolina , real id sc , sc real id , sc real id requirements , real id requirements sc , sc real id cost , sc dmv real id , scdmv hours , scdmv form 400
real id california , california real id , California real id cost
how to get real id California , how to get a real id in California
Ca real id , cal dmv

https://noveltydmvexperts.com/real-california-id/

https://noveltydmvexperts.com/fake-bank-statement-for-loan/

https://noveltydmvexperts.com/fake-driver-license/

https://noveltydmvexperts.com/fake-money-for-sale/

https://noveltydmvexperts.com/real-id-south-carolina/Wickr Me : octapustickets
EMAIL: pompanopapers1@protonmail.com
Whatsapp: +1(408) 872-5899
TELEGRAM : @OCTAPUSTICKETS
Visit: noveltydmvexperts.com