Teisipäev, 3. märts 2020

Omloop het Hageland 1.1

Uus tiim ja hooaja avastart.
Sellel hooajal esindan Belgia tiimi Isorex NoAqua LCT. Kõik kriteeriumid, mis minu jaoks on olulised, on seal täidetud. See oli ainuke tiim, mille kohta mul oli palju informatsiooni enne nendega liitumist. Väiksem tõenäosus kõrvetada saada. Viimasel ajal liigub liiga palju halba informatsiooni erinevatest tiimidest. Kartus valesse kohta sattuda oli suur. 
Esmamulje on hea. Kõik toimib sarnaselt nagu mu eelmises tiimis. Eks siis paistab kuidas edasi läheb.
1. märtsil tegin Isorexi all esimese stardi. Omloop het Hageland UCI 1.1. Natuke karm esimeseks võidusõiduks. Alati hästi raske ja intensiivne. Tugev tuul, külm, kurvid, kitsad teed, profiililt mägisem ja munakivi lõigud. 130 kmi puhast Belgia klassikut. 
Ma arvasin, et ma olen rohkem valmis seal kannatamiseks kui ma tegelikult olin. Suhteliselt alguses suutsin tänu erinevatele olukordadele endale täieliku haamri korraldada, mis kestis terve igaviku. Olin liiga enesekindel. Tegelikult oli vaja ennast natuke tagasi hoida ja kohe mitte nii punasesse tsooni end sõita. 
Kohaks sain kirja 72 165st. Kuna ma ei olnud eespundis siis tegelikult minu seltskonda viimasele ringile ei lastudki. Mis oli imelik sest vahe eesolevatega polnud suur. Aga kohtunikud nii otsustasid, et ei lase viimasele ringile ja panevad ajalise kaotuse lihtsalt juurde. Mis iganes need põhjused olid selleks, seda ma ei tea, aga nii otsustati. 

3. märtsil oleks pidanud olema järgmine sõit Le Samyn 1.2 aga kuna sain külma pühapäeval ja asendusõitja oli olemas siis igaks juhuks otsustasime mind seekord koju jätta, et järgmistel võidusõitudel tipptopp korras olla. 

Kommentaare ei ole: